Tüm Tarifleri ve Yazıları: Ulviye Gençoğlu

Tarifleri Göster

Açma Simit Tarifi

Açma Simit Tarifi

5 of 5

Dünyanın en lezzetli ve en kolay Açma Simit Tarifi, Türkiye’nin en iyi ve en nefis yemek tarifi sitesi NefisTabak.com’ da. Hemen siz de deneyin ve puan verin.

Tarifi Gör

Ev Yapımı Limonata Tarifi

Ev Yapımı Limonata Tarifi

0 of 5

Dünyanın en lezzetli ve en kolay Ev Yapımı Limonata Tarifi, Türkiye’nin en iyi ve en nefis yemek tarifi sitesi NefisTabak.com’ da. Hemen siz de deneyin ve puan verin.

Tarifi Gör

Fırında Patates Püresi Tarifi

Fırında Patates Püresi Tarifi

0 of 5

Dünyanın en lezzetli ve en kolay Fırında Patates Püresi Tarifi, Türkiye’nin en iyi ve en nefis yemek tarifi sitesi NefisTabak.com’ da. Hemen siz de deneyin ve puan verin.

Tarifi Gör

Glutensiz Falafel Tarifi

Glutensiz Falafel Tarifi

0 of 5

Dünyanın en lezzetli ve en kolay Glutensiz Falafel Tarifi, Türkiye’nin en iyi ve en nefis yemek tarifi sitesi NefisTabak.com’ da. Hemen siz de deneyin ve puan verin.

Tarifi Gör

Yazıları Göster

Sarımsak Çayı

Sarımsak Çayı

Sarımsak çayı bu dönemlerde hızlı bir şekilde popüler oldu. Sarımsak çayının diyet yaparken yağ yakımına yardımcı olduğu anlatılıyor. Angelina Jolie’nin zayıflama yöntemi olarak anlatılan ‘sarımsak çayı’na Türkiye ’den de yoğun ilgi var. Dr. Ender Saraç’da sağlığınız için sarımsak çayını tavsiye ediyor. Ender Saraç, zayıflama sürecini hızlandırmak isteyenlere sabah ve akşam olmak üzere sarımsak çayı içmelerini tavsiye ediyor. Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin tam olarak 11 kilo vermesini […]

Devamı