NefisTabak.com‘un ardında yatan ilham ve fikirler 2012’de bir ev toplantısında doğdu ve NefisTabak kısa sürede Türkiye’nin önde gelen yemek tarifi sitesi haline geldi.

NefisTabak.com yenilikçi, yüksek kalite bir yemek tarifi yayınlama hizmeti olarak dizayn edildi. Büyük fikirleri olan küçük bir ekibiz, ama iyi bilinen ve eleştirmenlerin beğenisini kazanan aşçılar ve şefler tarafından destekleniyoruz: Yani Sizler. Sadece teknoloji ve vizyonumuzu sizler ile paylaşmakla kalmayıp, mümkün olan en yüksek kaliteyi verme amacını da paylaşıyoruz.

NefisTabak.com’a kullandığınız bütün cihazlarla bağlanabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, cep telefonu hiç farketmez çünkü biz kullandığınız her cihazı destekliyoruz.

Nefistabak.com‘da binlerce yiyecek tarifi bulabilir ve bu yemekleri yine sitemizdeki bulunan yüzlerce içecek tarifiyle sunabilirsiniz. Ayrıca blog bölümümüzden yemek ve hayata dair güncel makalelere ulaşabilirsiniz.


Hemen kendi tarifinizi gönderin!

Kendi tarifinizi paylaşarak herkesin okumasını ve kullanmasını sağlarsınız.

Belki de en iyi şef sizsiniz!

Tariflerinizi sınırsızca paylaşın ve herkesin yorumda bulunmasını sağlayın. Böylece tariflerinizi deneyen yüzlerce kişiyle tanışmış olun. Siz de diğer tarifleri deneyin, yorum yapın, puan verin.

  • Tariflerinizi paylaşın.
  • Yorum ve puan alın.
  • Diğer tariflere yorum yapın ve puan verin.
  • En sevilen şef siz olun:)
NefisTabak.com’la ilk tanıştığımda sadece tarifleri okumak için ziyaret ediyordum. Fakat daha sonradan kendi tariflerimi paylaşmaya başladım ve bunun ne kadar zevkli olduğunu keşfettim. İnsanlardan yorum ve eleştiri almak müthiş bir şey. Kendimi gerçekten şef gibi hissettim.  🙂  
Esra Atmaca

Takımımız / Meet Our Team

Okan Gençoğlu

Kurucu

Nihan

Reklam ve Pazarlama

Ulviye

Editör

Melek

Editör

Reklam çözümleri için buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.